Együttműködési megállapodást kötött az NB II újoncával a ZTE FC
Az NB I-es klub meccsenként öt fiatal játékost biztosíthat másodosztályú partnerének.
1 kapcsolódó hír
A 2026/2027-es szezonra szóló együttműködési megállapodás jött létre a ZTE FC és az FC Nagykanizsa között.