Top hírek ma
Megöltek egy nőt Budapest III. kerületében hétfő délután, a rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.h
A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint Magyar Péter egy nyakló nélkül fenyegető kormányfő.
Magyar Péter váratlanul megvédte Gulyás Gergelyt, parlamenti viszontválaszában kijelentve, hogy a Fidesz frakcióvezetőjéről pontosan tudja, soha nem lopott, ráadásul tisz
A világ nyilvánossága előtt zajló szópárbaj már távolról sem csak egy fényképről szól: Irán, a NATO, az olasz szuverenitás és a jobboldali szövetségek törékenysége került
A „Tisztítótűz művelet” elindítását jelentette be a miniszterelnök hétfőn az Országgyűlésben Magyarország „orbáni maffiától” történő megszabadítása érdekében: Magyar Péte
A 2026-os nyár több csillagjegy számára is sorsfordító időszakot hozhat.
Simor András 2026. június 21-én, életének 88. évében hunyt el. A költő, író, műfordító és pedagógus életművével a magyar irodalom és kultúra meghatározó alakja volt, akin
Kiadta a vészjelzést a HungaroMet, miután elsőfokú, citromsárga riasztás lépett életbe a felhőszakadások veszélye miatt. Az érintett területeken rövid idő alatt akár több
Nem tanult a korábbi esetekből.
Miközben a legtöbb jegybank kénytelen kamatot emelni, az MNB előtt szabad az út a vágáshoz. A túl erős forint nagy kockázatot jelent, aki viszont túléli a következő idősz
Kritikus helyzet alakult ki a Zalaszentgrót térségét ellátó ivóvízrendszerben: a szolgáltató szerint a tartalékok kimerültek, a rendszer már nem képes pótolni a megugrott
Polt megy, Hende Csaba marad. Egy ötödik alkotmánybíró is távozik, mert lejár a mandátuma.
Takács Péter szerint Magyarnak nincsenek érvei, ezért személyeskedő támadásokat indít ellene.
Bodrogi Gyula 21 éves unokája csodaszép fiatal nővé cseperedett, fehér, csipkés miniben állt most modellt.
Pénteken indítottuk szavazásunkat az illegális gumitelepek ügyében, amire az országgyűlési képviselő is reagált, igaz, kissé fura stílusban.
Azt javaslom Önöknek, menjenek már ki az emberek hálószobájából!
Pintér Bence polgármester feljelentése után különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indul büntetőeljárás a Győr+Média Zrt. működése miatt.
Pedig Bánki szerint csak barátok.
