Többen rosszul lettek a debreceni akkugyárban, a CATL szerint egy liter vegyi anyag szivárgott ki
6 kapcsolódó hír
Az ügyben belső vizsgálat indult.
A CATL Debrecen négyes gyártósora mellett mintegy 1 liter dietil-karbonát szivárgott ki egy tárolóból lefejtés közben csütörtökön 10 óra 30 perckor – közölte a vállalat c
Nagyjából egy liter dietil-karbonát került ki egy tárolóból, a cég szerint a szakemberek 5 percen belül elhárították a problémát.
Közel egy liter dietil-karbonát szivárgott ki csütörtök délelőtt a CATL debreceni akkumulátorgyárában egy lefejtési művelet közben. A vállalat közlése szerint a szivárgás
A cég belső vizsgálatot indított az incidens miatt.
Mindössze egy liter vegyi anyag szivárgott ki, a cég szerint perceken belül sikerült megfékezni a helyzetet.