Még 2026-ban emelkednek a pedagógusbérek, megjelent a rendelet a Magyar Közlönyben
5 kapcsolódó hír
De a kormány arról is határozott, hogy az új Közlekedési Múzeum Debrecen helyett Budapesten lesz.
Kiderült, pontosan milyen sávokban emelkedhetnek a pedagógusbérek.
Augusztusban kapják meg a különbözetet.
A kormány a januárban végrehajtott 10 százalékos pedagógusbér-emelés után további, átlagosan 0,4 százalékpontos béremelésről döntött, amelyet 2026. január 1-jére visszame