„Az egészségünk nem vicc!” – kifakadt a verseny után kórházba kerülő magyar úszó
4 kapcsolódó hír
A Setúbalban két ezüstérmet szerző úszónő a nyílt vízi világkupaversenyek után itthon rosszul lett, kórházba került, hét órán keresztül kapott infúziót. Nem indul az Eb-n
A világbajnoki érmes, Európa-bajnok és olimpikon Fábián Bettina okkal félti az egészségét.
A magyar sportoló kórházba került a múlt hétvégi setúbali világkupa-verseny után.
Fábián Bettina kihagyja az Európa-bajnokságot.