Borbély Balázs üzent: túl nagy a Fradi kerete, jöhetnek a távozók
Borbély Balázs szerint jelenleg túl sok játékos alkotja a Ferencváros keretét, ezért a következő hetekben várhatóan több futballista is távozhat
1 kapcsolódó hír
A Ferencváros vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.