Lemondott Őri László a Baranya vármegyei közgyűlés elnöke
Jelezte, visszavonul a közélettől, erről maga döntött, előzetesen sem a pártközponttal, sem Orbán Viktor pártelnökkel nem egyeztetett.
4 kapcsolódó hír
Őri László visszavonul a közélettől, állítása szerint erről a pártközponttal és Orbán Viktorral sem egyeztetett.
Maga döntött a távozásáról, amelyet senkivel – így Orbán Viktorral – sem egyeztetett.
A napokban arról beszélt, nem tart tattól, hogy „elszámoltatási ügy” indulna vele szemben.