Vitézy Dávid nekiment Karácsony Gergelynek: a Hősök tere is lehet zöld!
Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter a Facebookon reagált arra, hogy Karácsony Gergely főpolgármester a Népszavának adott interjújában elutasítottta a Hősök tere zöldítését. Vitézy szerint a tér két oldalán húzódó forgalmi sávok helyén zöldfelületet és közösségi teret lehetne kialakítani, míg az emlékmű előtti díszköves részt úgy hagyná, ahogy van.
1 kapcsolódó hír
A miniszter vizuálisan is ismertette, hogy a Hősök tere igenis lehet zöld.