Karácsony Gergely szerint Budapestről már kitakarították a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat
Még a főmegvesztegető is elismerte, hogy a Főváros vezetését nem lehet megvesztegetni, reagált a főpolgármester a Telex cikkére.
5 kapcsolódó hír
A főpolgármester szerint Budapestről kitakarítják a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat
Karácsony Gergely szerint a parkfenntartási maffiát úgy szorították ki, hogy felvettek 140 embert és több mint 300 millió forintért szereztek be saját gépeket a munkákra.
Amikor létrehozták a BKM-et, elrendelték az alvállalkozói munkák fokozott ellenőrzését, és minden korábbinál szigorúbb beszerzési rendet érvényesítettek, amit azóta több
A főpolgármester megszólalt az önkormányzati korrupciós botrányról, szerinte óriási pénzkidobás volt a Pék korrupciós ügye.
A főpolgármester szerint már rég kiszorították Budapestről a maffiaszerűen működő korrumpáló parkfenntartó alvállalkozókat, a parkolási maffiát pedig a Fidesz nem engedte