A NER oligarcháitól várja a „konzervatív média” életben tartását Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya
Közös nyílt levelet írt a volt miniszter és a Fideszt a vereség után élesen bíráló egykori kormánybiztos.
8 kapcsolódó hír
Azt írják, hogy egyes nagytőkések hatalmas vagyonra tettek szert, és a viselkedésük miatt a jobboldali sajtó munkatársainak is tartaniuk kellett a hátukat. Emiatt most kö
Komoly hullámokat vethet a hazai közéletben az a nyílt levél, amelyet az egykori űrkutatásért felelős miniszteri biztos és a volt közigazgatási és területfejlesztési mini
Azonnali segítséget követelnek.
Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levélben szólította fel a „nemzeti tőkéseket”, hogy vegyenek részt a jobboldali média finanszírozásában, miután tömeges elbocsát
Kedves polgári értékrendet valló patrióták! Mecénások! Olyan sokat loptatok, hogy lécci most finanszírozzátok ti a hazugságokat!
Arra kérjük a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásáh
Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya jobboldali médiamunkásoknak hívja a Mediaworkstől állami pénzek híján azonnal kirúgott dolgozókat.
Felróják nekik azt is, hogy sokszor kellett miattuk tartania a hátukat azoknak az embereknek, akik fizetésből éltek.