Szembeköpésnek érzik a volt fideszes vezető államtitkári kinevezését, petíciót indítottak a Nemzeti Fejlesztési Központ szervezeteinek dolgozói
Nemcsok Dénes az Orbán-kormány egyik legmagasabb rangú tisztviselője, akit a Tisza is leigazolt Lőrincz Viktória minisztériumába. A felháborodást nem csak az államtitkár politikai múltja okozta, a petíció több mint 1600 aláírója közül sokan számoltak be megfélemlítő vezetői hozzáállásáról is. A Tisza szerint tapasztalt vezetőkre van szükség az EU-s pénzek visszaszerzéséhez.
1 kapcsolódó hír
A Tisza-kormány által kinevezett Nemcsokot erős kritikák érték az aláírók részéről: vezetői stílusa megfélemlítő és toxikus volt, többen rossz munkakörülményekről, befagy