Vitézy Dávid nagy hírt közölt: döntött a MÁV, feltámasztja Magyarország legnagyobb vasúti üzemét – máris nekiesnek az IC-kocsiknak
A Világgazdaság megbízható, naprakész, objektív információforrás, az üzleti élet befolyásos, mértékadó lapja.
3 kapcsolódó hír
Az üzemben egy éve áll a munka.
Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerint az üzemben egy éve áll a munka, a csaknem 800 embert foglalkoztató járműjavító teljes talpra állítása hosszabb id
A közlekedési és beruházási miniszter szerint az üzemben egy éve áll a munka, és hosszabb időre lesz szükség, hogy teljesen talpra állítsák.