Úgy tűnik, gyorsabban öregszenek az újabb generációk tagjai, mint az előzőeké
Egy új kutatás szerint a fiatalabb generációk tagjai átlagban biológiailag idősebbek, mint a felmenőik lehettek ugyanabban az életkorban, ez pedig bizonyos ráktípusok kialakulásának veszélyét is növelheti.
1 kapcsolódó hír
Ez azt jelenti, hogy a daganatos betegségek kialakulásának esélye is nagyobb kockázatot jelent a mostani 30-as éveikben járókra, mint például a szüleikre jelentett ugyane