Totális lefejezés a kiesés után: A klubigazgató és több mint egycsapatnyi játékos is távozik a nagy múltú klubtól
A BEOL információi szerint lemondott a klubigazgató és a technikai vezető is, emellett több mint tíz játékos nem kezdte meg a felkészülést a játékosok közül.
2 kapcsolódó hír
Nagy átalakulás előtt áll a Békéscsaba 1912 Előre, ahol az NB II-es kiesést követően a keret, a stáb és a
A beol.hu megyei portál szerint lemondott posztjáról Igricz Mihály klubigazgató és Balog Zsolt vezetőedző maradása sem biztos még.