A nyíregyházi kórház több épületében korlátozták a vízhasználatot
9 kapcsolódó hír
Több épület is érintett a probléma.
„Mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában. A kórház szerint a betegellátás folyamatos és biztonságos.
Megelőző intézkedéseket vezettek be a vízhasználattal kapcsolatban a nyíregyházi Jósa András Tagkórház egyes épületeiben, miután a vízminőségi ellenőrzések „mikrobiológia
Az intézmény a hatóságokkal együttműködve folyamatosan nyomon követi a helyzetet.
Miközben Zalaegerszegen és több tucat Zala megyei településen amiatt kell a vízhasználatot korlátozni a nagy hőségben, mert a kánikula következtében megnövekedett vízfogy
Nem megnevezett „mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a vízminőségi ellenőrzések a kórház vízhálózatában.
A vízminőség-ellenőrzések során a szakemberek mikrobiológiai eltéréseket azonosítottak.
A betegellátás ettől függetlenül folyamatos.
Alternatív módon az érintett épületekben is biztosított a vízhasználat, amíg tart a fertőtlenítés.