A Mandinert is elérte a kirúgási hullám, hatvan embert küldtek el a laptól
Erről Kohán Mátyás írt szerdai publicisztikájában, amiben a jobboldali média belügyeit boncolgatja.
10 kapcsolódó hír
A mandineres Kohán Mátyás egy publicisztikában számolt be a kirúgási hullám újabb epizódjáról.
Negyvennyolcan maradtak a lapnál, „amíg Magyar Péter el nem foglalja”.
A Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány alá tartozó kiadványt is elérte a fideszes propaganda leépítési hulláma.
Folytatódnak a leépítések a fideszes médiabirodalomnál, hétfőn az MCC alá tartozó Mandinernél mondtak fel 60 embernek – írja a Telex. A drasztikus létszámú leépítés a lap
A Mandiner külpolitikai rovatvezető-helyettese hosszú cikkben magyarázta el, miért volt szükség a jobboldali média átalakítására.
A Magyar Hang információi szerint már a választások után nem sokkal elküldték a Mandinerhez lazábban kapcsolódó szerzőket, például az úgynevezett „influenszereket”, így a
A Fidesz-közeli lap hatvan munkatársának mondott fel, alig ötvenen viszik tovább a megszűnés szélén álló MCC tulajdonában lévő újságot.
Az MCC Alapítvány kiadványa is elesett.