Novák Előd pótolta az Erzsébet hídról a Dunába dobott zászlókat, igaz nem szivárványszínűekkel
7 kapcsolódó hír
Vasárnap este egy magányos 58 éves férfi dobálta a Dunába a Pride-zászlókat, szerdán már pártaktivisták akcióztak csoportosan.
Végig nemzeti lobogókkal díszítették fel az Erzsébet hidat.
A hétvégén itt fog elhaladni a Budapest Pride.
Oda, ahonnan korábban a Dunába dobálták a szivárványos lobogókat.
A Mi Hazánk Mozgalom az Erzsébet-hídra látogatott, méghozzá nem is akárhogyan. A hétvégi események margójára, 30 zászló kíséretében. Ezúttal ugyanakkor nem a Pride felvon
A politikus és a Mi Hazánk ifjúsági tagozatának tagjai azután tették ki a lobogókat a Duna-hídra, hogy egy férfi leszedte és ledobálta onnan a Pride tiszteletére kihelyez
Folytatódik a zászlóháború a szélsőjobb és főváros között.