Kubatov Gábor: Ha a Fradinak az lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni
A Fidesz vezetéséből távozó politikus azt mondja, a klubelnöki poszthoz sem ragaszkodik feltétlenül. Azt nem tudja, mennyit veszít a Ferencváros azzal, hogy a Tisza került kormányra, de azt elismerte, hogy spórolniuk kell majd.
1 kapcsolódó hír
A Ferencváros elnöke beszélt Robbie Keane távozásáról, a keretszűkítésről, más szakosztályokról, és hogy minden forinttal el tudnak számolni a Fradiváros kapcsán is.