Sorsoltak az NB I-ben, íme a 2026/27-es szezon menetrendje
A Paks–Ferencváros mérkőzés már az első fordulóban slágerpárosításnak ígérkezik az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényében. Hétfőn elkészítette az MLSZ Versenybizottsága
6 kapcsolódó hír
A címvédő győriek a 3. fordulóban mérkőznek először a Ferencvárossal, az első FTC–Újpest derbi a szeptember 5-i hétvégén rendezik meg.
A címvédő ETO-ra sem vár könnyű meccs az első fordulóban.
Angyalföldön kezd a címvédő Győr, a Ferencváros pedig Paksra megy. A szezon első derbijét már szeptemberben megrendezik.
A július 24–26-i első fordulóban Paksi FC–Ferencváros mérkőzést is rendeznek – írja a sorsolásról X-oldalán az MLSZ. A címvédő Győr és a... Read More
Az ETO angyalföldön kezd, az első budapesti derbire már szeptemberben sor kerül.
Kiderült, mikor vághat vissza az FTC az ETO-nak.