Nyomoz a rendőrség a győri fideszes média ügyében
Fideszes önkormányzati képviselők rokonainak, barátainak kifizetőhelye lehetett az üzemeltető városi cég.
3 kapcsolódó hír
Pintér Bence polgármester feljelentése után különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indul büntetőeljárás a Győr+Média Zrt. működése miatt.
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indult nyomoz a rendőrség.
Pintér Bence polgármester szerint fideszes képviselők rokonaival kötöttek fiktív szerződéseket.