Gajdos László felszólította a BYD vezetőit, hogy azonnal fejezzék be a környezetkárosító tevékenységet
Konzultált az illetékes szervekkel és a helyi tiszás parlamenti képviselővel, aki részletesen tájékoztatta az élő környezetért felelős minisztert a kialakult helyzetről, a jogsértések mértékéről és a helyiek aggodalmáról.
18 kapcsolódó hír
A miniszter szerint a Szegeden épülő gyár súlyosan megszegte a környezetvédelmi engedélyben előírt kötelezettségeit.
Tudomásomra jutott, hogy a BYD a Szegeden létesítendő gyár építése során súlyosan megszegte a környezetvédelmi engedélyben előírt kötelezettségeit – írta a Facebookon Gaj
A BYD a Szegeden létesítendő gyár építése során súlyosan megszegte a környezetvédelmi engedélyben előírt kötelezettségeit – írta Gajdos László élőkörnyezetért felelős min
A Világgazdaság megbízható, naprakész, objektív információforrás, az üzleti élet befolyásos, mértékadó lapja.
Határozottan és nyomatékosan felszólítja a cég vezetőit, hogy a környezetkárosító tevékenységet azonnal fejezzék be.
A miniszter szerint a magyar emberek egészsége és biztonsága nem írható felül gazdasági szempontok miatt.
Az élő környezetért felelős miniszter szerint a vállalat megszegte a környezetvédelmi előírásokat.
Gajdos László az elektromos autókat gyártó BYD vezetőihez intézett kemény szavakat. Mi történt? „Tudomásomra jutott, hogy a BYD a Szegeden létesítendő gyár építése során
Környezetkárosítás gyanúja miatt tett feljelentést a Csongrád-Csanád Vármegyei Kormányhivatal a szegedi BYD-gyár ügyében. Korábban Gajdos László élő környezetért felelős
Feljelentést tett a kormányhivatal.
Felmerült a környezetkárosítás gyanúja.
Gajdos László élő környezetért felelős miniszter felszólította a BYD vezetőit, hogy a „környezetkárosító tevékenységet azonnali hatállyal fejezzék be és maradéktalanul te
Lapunknak arról is írtak, hogy milyen gyanú miatt fordultak a rendőrséghez.
Az élő környezetért felelős miniszter felszólította a kínai autógyár vezetőit, hogy tartsák be az előírásokat.
Környezetkárosítás gyanúja miatt tett feljelentést a Csongrád-Csanád Vármegyei Kormányhivatal a szegedi BYD-gyár ügyében – közölte a szervezet sajtószolgálata.
A miniszter szerint a magyar emberek egészsége nem írható felül gazdasági érdekek miatt.
Komoly környezetvédelmi aggályok merültek fel a Szegeden épülő BYD-gyár körül – erre hívta fel a figyelmet Gajdos László élő környezetért felelős miniszter. Szerinte a BY
A BYD a Szegeden létesítendő gyár építése során súlyosan megszegte a környezetvédelmi engedélyben előírt kötelezettségeit – írta Gajdos László élő környezetért felelős mi