Újabb államtitkárt jelentett be a kormány
Kőrösi Levente lesz a természetvédelemért és állatjólétért felelős államtitkár – jelentett be Gajdos Jászló.
10 kapcsolódó hír
Az élő környezetért felelős miniszter korábban már két másik államtitkárát is bemutatta.
Az Agrárminisztérium korábbi főosztályvezetőjét igazolta le.
A miniszter stratégiai prioritássá tenné a területeket.
Megjelent a Checklist május 15-i adása. Műsorunk első részében az OTP friss negyedéves jelentéséről lesz szó, amit ma hajnalban publikáltak. Ebből az rajzolódik ki, hogy
Kőrösi Levente lesz az Élő Környezetért Felelős Minisztérium természetvédelemért és állatjólétért felelős államtitkára – közölte Gajdos László tárcavezető pénteken Facebo
Több száz milliárdot vont el az új kormány a Krausz Ference vezette alapítványtól.
Kőrösi Levente lesz az Élő Környezetért Felelős Minisztérium természetvédelemért és állatjólétért felelős államtitkára – tudatta Gajdos László tárcavezető közösségi oldal
Az Agrárminisztériumban dolgozott korábban.
Rendkívüli állapotot hirdettek ki Rjazanyban a regionális hatóságok péntek délután az éjszakai ukrán dróntámadást követően. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök nemrég arról