A venezuelai földrengés túlélője 3 nappal a katasztrófa után: Hallom a kisfiam sírását a romok alól
A szerdai venezuelai katasztrófa túlélői három nappal később is reménykednek, hogy a földrengés utáni romok alól még élve előkerülhetnek hozzátartozóik. Egy édesanya kisfia életben maradásában bízik; úgy véli, hallotta a sírását.
1 kapcsolódó hír
Az első földrengés óta már több mint 85 óra telt el, de a mentők nem adják fel a reményt. A lakosok egy része közben azt mondják, hallják az embereket a romok alatt, de n