Eltűnnek a falusi kocsmák, az idő a kistelepüléseken is ellenük dolgozik
Évről évre kevesebb a kocsma Magyarországon, ahol ez egykor a kistelepülések lakóinak találkozóhelye volt. A vendégek is a tulajdonosok generációját nem követik újak. Van még jövőjük a kocsmáknak? A Deutsche Welle videója.
1 kapcsolódó hír
A kocsma egykor a falvak találkozóhelye, közösségi tere volt. A kistelepülések elnéptelenedésével azonban a kocsmákból is egyre kevesebb van: százával, sőt ezrével zárnak