Figyelmeztetést adott ki a kormány, életbe lépett a harmadfokú hőségriasztás
6 kapcsolódó hír
Harmadfokú hőségriasztás lépett életbe szombattól Magyarország teljes területén. A kormány szombat délelőtti tájékoztatása szerint a tartós hőhullám miatt több mint száz
Harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos szombattól az ország egész területén: a meteorológusok előrejelzése szerint a napi csúcshőmérséklet 34 és 3
A tartós hőség komoly egészségügyi kockázatot jelent, figyelmeztet az országos tiszti főorvos.
Életmentő lehet, ha megfogadjuk tanácsukat.
Az országos tisztifőorvos szombattól harmadfokúra emelte a hőségriasztást.