Pénzeső zúdul a piacokra, osztalékemelések jönnek az amerikai nagybankoknál
A nagy amerikai bankok szerdán osztalékemelést jelentettek be, több pénzintézet pedig új részvény-visszavásárlási programot is indít, miután a Federal Reserve közzétette a legutóbbi banki stressztesztek eredményeit.
1 kapcsolódó hír
A főváros egészére kiterjedő szúnyoggyérítési programot fogadott el pénteken a Fővárosi Közgyűlés. Magáról a közgyűlésről itt számoltunk be .