Országos sztrájk: a Tisza-kormány törvénytervezete ellen szólaltak fel a benzinkutak
A Fidesz-kormány idején is demonstráltak, „ súlyosan jog-, alkotmány- és piacellenesnek” vélték az árstopot.
2 kapcsolódó hír
Egy április elsejei, még az előző kormány kereskedelemért felelős államtitkárától érkező levélről is beszámolt az RTL Híradó.
A Független Benzinkutak Szövetsége figyelmeztető bezárásra hívott fel minden károsult töltőállomást.