Megszállták a rendőrök Budapest egyik legforgalmasabb pontját, rögtön kézre is került több bűnöző
A rendőrség folytatja a hetek óta zajló közbiztonsági akciót a főváros XI. kerületében lévő Kelenföldi vasútállomás környékén: egy hét alatt 24 embert fogtak el vagy állítottak elő – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
2 kapcsolódó hír
A lakossági panaszokra reagálva a rendőrség május vége óta állandó, emelt létszámú jelenlétet biztosít a Kelenföldi vasútállomás környékén; éjjel-nappal vannak rendőrök a
Helyszíni bírsággal kilenc esetben szankcionáltak, öt személlyel szemben köztisztasági szabálysértés, eggyel szemben KRESZ-szabályszegés, míg segélyhívó számok rendelteté