37 misszióvezetőt hív vissza a Külügyminisztérium
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviseletvezetői kar megújítását – jelentette be Facebook-posztban Orbán Anita. A 37-es névsort a jövő héten teszik közzé, miután azt ellenjegyezte Sulyok Tamás államfő. Annyit lehet tudni, hogy a váltások érintik a legfontosabb posztokat is.
2 kapcsolódó hír
A Világgazdaság megbízható, naprakész, objektív információforrás, az üzleti élet befolyásos, mértékadó lapja.
A Világgazdaság megbízható, naprakész, objektív információforrás, az üzleti élet befolyásos, mértékadó lapja.