Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte; Lenny Joseph: Kit érdekel a jegyzőkönyv, ez az én gólom volt Marokkó ellen!
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk: Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte. A 19-szeres mexikói válogatott Leonardo Cuéllar pályafutásának első két edzője magyar volt. Fekete Árpád vezetésével az UNAM Pumas megszerezte története első trófeáit, Marik Györggyel pedig felért a csúcsra és bajnok lett. A klub ikonja szerint a két magyar szakember nemcsak sikereket hozott az egyetem csapatának, hanem egy egész generáció, többek között Hugo Sánchez karrierjét alapozta meg. Borsos László mexikói jelentése
1 kapcsolódó hír
„A hatvanas és hetvenes évekbena Santos rendszeresen játszott Mexikóban, egyszer ellenem is, így a saját szemünkkel láthattuk Pelét a legjobb éveiben.”