Ezért sztrájkolnak ma a benzinkutak: "Ha bal lábbal kel fel a miniszter, holnaptól 300 forint a benzin ára"
Országos sztrájkba kezdtek a független benzinkutak péntek reggel 8 órakor. A töltőállomások működtetői azért zártak be, hogy tiltakozzanak az ellen, hogy elképzelhető, hogy nem kapják meg a védett ár okán elszenvedett veszteségért járó, a Fidesz-kormánytól kialkudott kompenzációt. Az autósok közül nem mindenki fogadta megértéssel az akciót.
2 kapcsolódó hír
A rögzített üzemanyagár miatti veszteségeik ellentételezését és a törvényi szabályozás átdolgozását követeli a Független Benzinkutak Szövetsége (FBSZ) – hangzott el a sze
A rögzített üzemanyagár miatti veszteségeik ellentételezését és a törvényi szabályozás átdolgozását követeli a Független Benzinkutak Szövetsége (FBSZ) – hangzott el a sze