Etikai állásfoglalást adott ki az orvosok közösségimédia-használatáról a MOK és a minisztérium
2 kapcsolódó hír
Egy egészen új iránymutatást tettek közzé.
Az egészségügyi tárca és a Magyar Orvosi Kamara közös állásfoglalást adott ki a gyógyítók és a közösségi média kapcsolatáról.