Egyre több pénzt vesznek le a bankszámlájukról az oroszok, a jegybank szerint nincs baj
Az orosz jegybank pénteki közleménye szerint nincs szükség további intézkedésekre a bankrendszer stabilizálásához, bár az utóbbi hónapokban érezhetően megugrott a készpénzfelvétel, amit a szakértők az internetkimaradások és a fizetési rendszerek esetleges fennakadásai miatti lakossági aggodalmakkal magyaráznak – írja a Reuters.
1 kapcsolódó hír
Bár a bankrendszerből kiáramló készpénz fokozódó likviditáshiányt idéz elő, a hatóságok szerint a rendszer működése stabil maradt.