A hőkupola miatt vízkorlátozást vezettek be több Pest megyei településen
A hétvégén 39–40 fokos rekordmeleg közelít, külön előírás nélkül is érdemes takarékoskodni a vízzel, ne most locsolja a járdát és töltse fel a medencét.
3 kapcsolódó hír
Első fokú vízkorlátozást vezetett be több Pest megyei település a rendkívüli hőség és a megugró vízfogyasztás miatt. A Telex beszámolója szerint Erdőkertesen, Őrbottyánba
A rendkívüli hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt több Pest megyei önkormányzat is vízkorlátozást rendelt el.