Navracsics Tibor: A Fidesz még mindig úgy tesz, mintha egy óriási nagy párt lenne
Szerinte a Fidesz még mindig nem reagált jól szervezetileg a választók üzenetére. Azt sem zárja ki, hogy a jövőben új polgári jobboldali pártra lesz szükség. Ő pártvezetői szerepet nem vállalna, a választási rendszer arányosabbá tételét viszont támogatná. Interjú.
1 kapcsolódó hír
Navracsics Tibor szerint a Fidesz szervezetileg nem reagált jól a választói üzenetre, és nem zárja ki, hogy a jövőben új polgári jobboldali pártra lehet szükség. Pártveze