Újabb mentőszolgálat indult
Elindította saját a mentőszolgálatát a Katolikus Karitász. Zagyva Richárd országos igazgató azt mondta: a kezdeményezés célja, hogy a szervezet újabb területen tudjon gyors, szakszerű és hatékony segítséget nyújtani a bajba jutott emberek számára.
1 kapcsolódó hír
Megkezdte működését a Katolikus Karitász saját mentőszolgálata, amely egyrészt az Országos Mentőszolgálattal szoros együttműködésben lát el feladatokat, másrészt rendezvé