Rossz hírt kaptak az Xbox-vásárlók
Ismét megemeli az Xbox konzolok árait a Microsoft. Augusztus 1-jétől a 512 gigabájtos modellek 100 dollárral, míg az 1 terabájtos változatok 150 dollárral drágulnak, miközben a techóriás fokozatosan kivezeti a piacról a 2 terabájtos Xbox Series X modellt – közölte a The Verge .
1 kapcsolódó hír
Az árérzékenység arra sarkalhatja a stúdiókat, hogy újra minőségi játékokat adjanak ki a kezük közül.