Erős földrengés rázta meg Japánt, válságstábot állított fel a kormány
5 kapcsolódó hír
A kormány válságstábot állított fel a helyzet felmérésére és szükség esetén a mentési műveletek összehangolására.
Erős, 7,2-es magnitúdójú földrengés rázta meg Japán északkeleti részét csütörtök reggel, helyi idő szerint 7.30-kor. A rengés epicentruma Ivate prefektúra partvidéke előt
Négy embert könnyebb sérülésekkel vittek kórházba.
A kormány válságstábot állított fel. Sérültekről, károkról egyelőre nem tudni.