Pánik, megnyirbált költségvetések, eltűnő extra fizetések – ez vár az NB I-re a kormányváltás után
Egymásnak feszülnek a vezetők, a játékosok és a menedzserek a kormányváltás után.
1 kapcsolódó hír
A Ferencvárost külön csoportként kezelte, mert szerinte továbbra is kiemelkedik a mezőnyből. Úgy véli, az Újpest profitálhat a legtöbbet az új helyzetből.