Közzétették a túlfogyasztási dátumokat: ekkorra éli fel Magyarország az összes éves erőforrását
Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, de még nem a zöld fordulat miatt.: idén június 24-én, azaz ma értük el a magyarországi túlfogyasztás napját. Ez közel egy hónappal későbbi időpont, mint az előző években, ami első látásra kedvező fejleménynek tűnhet. A WWF Magyarország szerint azonban fontos óvatosan értelmezni a számokat: a javulás mögött nem elsősorban zöld fordulat áll.
1 kapcsolódó hír
Hanem valószínűleg inkább azért, mert visszaesett itthon az ipari termelés.