„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak
Lapunknak a Fidesz-kormányok alatt ellenzékinek bélyegzett egyetem tanárai beszéltek arról, mivel szembesítették a tanszékre visszatérő adjunktust.
1 kapcsolódó hír
A volt köznevelési államtitkárt az oktatás lerombolása miatt kérték számon kollégái, mások azt nehezményezik, hogy több mint tízévnyi kihagyás után simán visszatérhet.