Udvarias irániak: „Köszönjük, Los Angeles!”
A belgák elleni döntetlen után az iráni válogatott küldöttsége egy kézzel írott üzenetet hagyott az öltözőben.
1 kapcsolódó hír
Az iráni futball-válogatott tagjai kézzel írt levélben mondtak köszönetet első két világbajnoki csoportmeccsük után vendéglátó városuknak, Los Angelesnek. Tették mindezt