A Tisza-kormány javasolni fogja, hogy veszítse el az élethosszig tartó juttatásait az az exállamfő, aki nem töltötte ki a hivatali idejét
A három célpont nyilvánvalóan Schmitt Pál, Novák Katalin és nemsokára Sulyok Tamás.
7 kapcsolódó hír
Két fideszes államfőre is igaz ez, Schmitt Pál és Novák Katalin is idő előtt távozott hivatalából. Sulyok Tamás lehet a harmadik.
A miniszterelnök bejelentette, hogy pártja javaslatot nyújt be a köztársasági elnöki juttatások módosításáról.
Az a köztársasági elnök, aki nem töltötte ki a teljes ciklusát, a jövőben nem részesülhetne élethosszig tartó juttatásokban.
Magyar Péter bejelentette, javasolni fogják, hogy ne járjon illetmény azon volt államfőknek, akik nem töltötték ki a hivatali idejüket.
A törvény értelmében a volt elnök ugyanannyit kap, mint a hivatalban lévő. Ez most egy 6 millió forint körüli összeg havonta.
Karácsony Gergely állandóan a főváros csődjével riogat, de az LMBTQ-ideológia propagálására azért jut bőven pénz.
Egyikük sem töltötte ki a teljes ciklust.