Magyar Péter: The V4 is back!
Bő félórás csúszással kezdődött a sajtótájékoztató, amit Magyar Péter azzal a felütéssel kezdett: The V4is back!, azaz, a Visegrádi Négyek visszatértek.
9 kapcsolódó hír
Közös sajtótájékoztatón számoltak be a keddi csúcstalálkozóról a felek.
A Visegrádi Négyek (V4) magyarországi csúcstalálkozója után tartottak közös tájékoztatót a miniszterelnökök.
Sűrű, de gyümölcsöző tanácskozást tartottak Gödöllőn a V4-ek kormányfői, megállapodtak, hogy minden EU-csúcs előtt összeülnek, és egyeztetik mindazt, amit közösen tudnak
A visegrádi négyek együttműködése visszatért – mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtó
A visegrádi négyek együttműködése visszatért – mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtó
Vannak olyan pontok a külpolitikában, amik a későbbi együttműködést ellehetetlenítik – mondta Tusk Orbánról.
Az együttműködés fontosságát hangsúlyozták.
Fico szerint a villamos energia árát mindenképpen csökkenteni kell az EU-ban.
Babis szerint ez a négy ország Európa jövője.