Három nap alatt 600 milliárd dollárt veszít a SpaceX, első kötvénykibocsátása közben
A SpaceX részvényei már harmadik napja esnek, árfolyamuk az IPO óta látott mélypontra zuhant, gyakorlatilag eltörölve a kibocsátás utáni ralit, miközben a cég elindítja első kötvénykibocsátását.
1 kapcsolódó hír
A SpaceX részvényei már harmadik egymást követő kereskedési napon gyengülnek, így a hétfői záróár már alig haladja meg a tőzsdei debütáláskor kialakult nyitóárat.