Fideszes vezetők szóltak be a NER-es oligarcháknak: jobban tennék, ha a zsebükbe nyúlnának
A nemzeti tőkéseknek most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését – olvasható abban a nyílt levélben, amelyet kedden tett közzé Navracsics Tibor korábbi közigazgatási és területfejlesztési miniszter és Ferencz Orsolya, az Orbán-kormány volt űrkutatási biztosa.
1 kapcsolódó hír
Kérdés, meddig bírja a Mediaworks a napi 1,5 – 2 milliós veszteséget megyénként.