A DVTK csapatkapitánya újonc csapatnál folytathatja, de a válogatott játékos is távozhat
Holdampf Gergőt az NB II egyik újonca csábítja, míg Tamás Márk sajtóhírek szerint távozni szeretne a diósgyőri klubtól.
2 kapcsolódó hír
Tovább formálódik a DVTK kerete az NB II-es idény előtt. A miskolciaknál a hétvégén már felkészülési mérkőzés következik a szlovák
A 18 éves támadó középpályás a Darmstadtnál hívhatja fel magára a figyelmet.