Az államosított lombikbébiszektornak is hirdetéseket gyártottak Balásy Gyula cégei
86,5 millió forintot használtak fel a 211 millió forintos keretösszegből, hogy hirdessenek valamit, aminek nem is igazán kell reklám. A közbeszerzést a Nemzeti Kommunikációs Hivatal írta ki, az eljárás végén Balásy cége szerződhetett az Országos Kórházi Főigazgatósággal.
3 kapcsolódó hír
Miért pont ők maradtak volna ki?
Balásyék a lombikbébiszektor kreatív koncepciójáért, promóciós eszközeiért, PR-feladataiért és animációs kisfilmjeiért feleltek. Mi történt? A Nemzeti Kommunikációs Hivat
A NER milliárdos kommunikációs vállalkozójának a cége azt közölte, a szerződés valamennyi elemét, köztük az egyes szolgáltatások árát is közbeszerzési eljárásban határozt