Olyan kevés víz van a Velencei-tóban, hogy a Magyar Kerékpárosklub elnöke konkrétan átsétálta
„Az iszapban járás kimerítő, és nem is túl gusztusos” – írta a tó átsétálásáról Kürti Gábor.
1 kapcsolódó hír
Képeken a drámai helyzet.
„Az iszapban járás kimerítő, és nem is túl gusztusos” – írta a tó átsétálásáról Kürti Gábor.
Képeken a drámai helyzet.