„Ez egyfajta bosszú” – nyílt levélben fordult a kormányhoz a Magyar Önkormányzatok Szövetsége
„Ez egyfajta bosszú.” Ezt mondta Híradónknak a Megyei Önkormányzatok Országos Szövetségének elnöke. A szervezet vezetője arra a módosításra reagált, amely a vármegyei közgyűlési elnökök javadalmazását jócskán megvágná.
4 kapcsolódó hír
A kormányfő hangsúlyozta, igyekeznek olyan jelöltet választani, aki meg tudja testesíteni a nemzet egységét.
Az új államfőt várhatóan átmeneti időszakra választják, a jelenlegi rendszernek ugyanis semmi értelme – vélekedett a miniszterelnök.
De Sulyok Tamásról is beszélt a kormányfő.